O nás

Kto sme?


Pre začiatok je najdôležitejšie zdôrazniť, že nie sme útulkom. Útulok pre mačky sa v Trnave nenachádza (možno raz :) ) Sme súkromný depozit/azyl pre mačky v núdzi - vyhodené, nechcené, zranené, týrané... V starostlivosti máme 120 mačičiek + niekoľko desiatok sa nachádza u našich dočaskárov. V Trnave a blízkom okolí riešime aj kastračné akcie ferálnych/pouličných miciek. Naša činnosť je dobrovoľnícka.

Je nás zopár - admin: Ľudmila, Trnava - Kristína&Barbora, Veľké Kostoľany - Deniska, s právnymi radami pomáha Peťka :)

Ak máš akýkoľvek nápad, tip či radu - píš, budeme sa tešiť.

Ako fungujeme?

 

Tak trošku na kolene, tak trošku zložito :)
Prečo je to tak? Pretože každá máme svoje zamestnanie (niektorá aj viac ako jedno..) a jednoducho sme sa rozhodli, že svoj voľný čas, energiu a peniaze venujeme tejto otázke.

Pretože nám to za to stojí, pretože veríme, že sa aj naším pričinením dokáže niečo zmeniť. A pretože sú tieto zvery tak enormne prehliadané, až je to niekedy neuveriteľné..

Pokiaľ nás nebude viac, bude to s nami vyzerať takto.

Budeme variť z vody, lepiť veci na kolene a budeme sa snažiť to robiť ako najlepšie vieme s možnosťami aké máme. Áno uznávame, nie je to dokonalé.

Preto ak máte záujem sa PRIDAŤ - hľadáme ľudí na starostlivosť o mačiaky, na písanie projektovna odchyty, prevozy... ak máte nové nápady, kontakty..sem s nimi..OZVITE SA :) 

Team Mačky Trnava

Chceš sa pridať alebo vieš pomôcť?


Ozvi sa, budeme sa tešiť :)

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.